Polski  English  Strona główna

Jesteś w: Strona główna > O firmie

GISKA GROUP, której brandem jest między innymi RENT GROUP oferuje wynajem lokali i terenów własnych, zlokalizowanych na powierzchni prawie 5 ha, w części  przemysłowej  Łodzi, zaledwie 2,5 km od centrum miasta, 3 minuty od Al.Włókniarzy, głównej trasy przelotowej na Gdańsk - Katowice - Warszawę. Nasza lokalizacja znajduje się w sąsiedztwie budowanej Al. Wojska Polskiego wrysowanej już w MPZP.

Posiadamy do wynajęcia własne lokale o łącznej powierzchni 4000m, a także tereny utwardzone oraz tereny nieutwardzone zlokalizowane bezpośrednio przy ul. Żniwnej, Siewnej i Omłotowej. Wszystkie lokale posiadają dogodny dojazd  nawierzchnią utwardzoną. Dysponujemy także placem manewrowym dla TIR.

Teren nieruchomości jest ogrodzony i oświetlony. Na terenie zainstalowano kamery, głównie ze względów ochrony przeciw  pożarowej obiektu. Brama wjazdowa na pilota, zamykana automatycznie w okreslonych godzinach od poniedziałku do soboty. W niedziele i święta brama jest całkowicie zamknięta dla osób z zewnątrz. Wszyscy Najemcy wyposażeni są w zdalne piloty do bramy wjazdowej.

Cały obiekt posiada wszystkie aktualne przeglądy budynków, instalacji, a także przeglądy p.poż oraz przeglądy wentylacji. Dysponujemy lokalami ogrzewanymi elektrycznie lub olejowo (własne kotłownie), a także halami magazynowymi nie ogrzewanymi o wysokości do 6m. Nowo oddawane lokale posiadają nową instalację elektryczną, alarmową- współpraca z  Agencją Ochrony.

Adres:

94-250 Łódź ul. Żniwna 4/8
Tel. +48 042 637 71 45, tel. kom. 0509 217 608

e-mail: marketing@giskagroup.pl